اخبار و مقالات

ست کردن فرش با مبل

ست کردن فرش و مبل

معنای ست کردن استفاده صحیح از هارمونی رنگ ها می باشد و صرفاً به معنای یک رنگ بودن نمی باشد. یکی از دغدغه مهم خانم های خانه دار به ویژه نو عروسان، ست کردن با قاعده وسایل منزل به ویژه ست کردن فرش و مبل می باشد. ست کردن فرش و مبل و همخوانی وسایل منزل اهمیت زیادی برای زوجین دارد. باید توجه داشته باشید که در مرحله اول باید سرویس مبلمان خود را تهیه کنید. برای ست کردن وسایل خانه استفاده از یک رنگ واحد کارجالبی نمی باشد بلکه بهتر است به جای این کار سعی کنید از ترکیب دو یا چند رنگ با یکدیگر استفاده کنید با این کار فضای منزل شما خسته کننده و کسل کننده نمی شود.

با توجه به مساحت منزلتان می توانید در انتخاب رنگ فرش ماشینی آسوده خاطر تر عمل کنید در فضا های کوچک برای دکوراسیون منزل از رنگ های باز، شاد و روشن استفاده کنید و رنگ پرده منزل باید با سرویس مبلمان و فرش همخوانی داشته باشد.

 

بهترین رنگ برای ست کردن فرش و مبل

اگر می خواهید از دکوراسیون منزل خود خسته نشوید پیشنهاد ما به شما در ست کردن فرش و مبل، استفاده از فرش با رنگ های خنثی مانند نقره ای، کرم، سفید، فیلی و دلفینی می باشد. استفاده از رنگ های روشن باعث دلباز تر شدن و بزرگ تر نشان دادن فضا از آنچه که هست می شود.

فرش های رنگ روشن و خنثی به آسانی با تمام رنگ ها ست می شود. اما فرش های رنگ تیره کمتر آلودگی ها را نمایان می کنند بنابراین اگر خانواده پر رفت و آمدی دارید بهتر است فرش با رنگ تیره را انتخاب نمایید زیرا فرش های رنگ روشن نیاز به مراقبت زیادی دارند. اما اگر قصد خرید فرش جهیزیه عروس  دارید پیشنهاد ما به شما همان رنگ روشن و کرم می باشد. هماهنگی کوسن مبل با پرده می تواند جذابیت دکوراسیون را تا چند برابر افزایش دهد.

روش تضاد: در این روش بهتر است تضاد رنگ و طرح بین مبل و پرده منزل باشد. به این صورت که اگر برای ست کردن فرش و مبل، از مبلمان تیره استفاده می کنید باید در مقابل آن، از فرش و پرده رنگ روشن استفاده کنید یا اگر فرشتان پر نقش و نگار است باید از پرده طرح ساده استفاده کنید. فرش ماشینی هشت رنگ یا فرش ده رنگ کاشان دست شما را برای انتخاب مبل و پرده باز تر می گذارد.

 

ست کردن رنگ فرش با دیوار

در منازلی که رنگ دیوار یا کف پوش سفید می باشد ست کردن فرش و مبل آسان تر است زیرا رنگ سفید به راحتی با تمام رنگ و طرح ها ست می شود. استفاده از طرح های ساده، سبک جدید و پر طرفدار به خصوص برای آن دسته از عزیزانی که به دنبال فرش مناسب برای خانه های کوچک هستند، می باشد.

 

نقش طرح فرش ماشینی در ست کردن دکوراسیون منزل

طرح های فرش ماشینی کاشان متفاوت است و هر کدام متناسب با دکوراسیون خاص خود می باشد. اگر از فرش ماشینی خشتی کاشان استفاده می کنید بهتر است پرده و مبلمان خود را ساده تر انتخاب نمایید. فرش ماشینی طرح افشان بیشتر مناسب خانه های نقلی می باشد. اگر از فرش ماشینی افشان کاشان با طرح ساده استفاده می کنید می توانید سرویس مبلمان و پرده خود را کمی شلوغ تر و پر نقش و نگار تر انتخاب نمایید.

با ست کردن فرش و مبل و پرده، این سه عنصر مهم در دکوراسیون منزل علاوه بر زیبایی منزل، از پراکندگی رنگ ها جلوگیری کنید. شرکت نگین مشهد هلال با ارائه محصولات متنوع، فرش ماشینی 8 رنگ و فرش 10 رنگ  جدید به خوبی توانسته پاسخگوی هر سبک و سلیقه ای باشد. در همین راستا فروشگاه اینترنتی نگین مشهد هلال برای دسترسی آسان تر تمام عزیزانی که به دنبال یافتن طرح و نقشی ماندگار و اصیل هستند، محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را عرضه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *