فرش قسطی - شرایط خرید اقساطی فرش

شرکت فرش نگین مشهد هلال جهت راحتی و آسایش خریداران عزیز، خرید فرش قسطی را در نظر گرفته است. خرید اقساطی فرش بدون ضامن و بدون پیش پرداخت ویژه بازنشستگان تامین اجتماعی و حقوق بگیران بانک رفاه

خرید اقساطی فرش ماشینی

شرکت فرش نگین مشهد هلال برای راحتی خرید شما عزیزان خرید اقساطی فرش را در نظر گرفته است. شما خریداران عزیز می توانید از شرایط فرش قسطی استفاده کنید و تا سقف 50 میلیون تومان با اقساط 36 ماهه، بدون پیش پرداخت و ضامن خرید فرش خود را انجام دهید. برای دریافت راهنمایی و اطلاعات بیشتر در مورد خرید اقساطی فرش می توانید از طریق شماره تماس 03154760780 و 09393618183 یا شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

برای خرید فرش قسطی می توانید به صورت حضوری در نمایشگاه فرش نگین مشهد هلال واقع در شهرستان آران و بیدگل و یا مراجعه به نمایندگان ما در شهرستان ها اقدام به خرید اقساطی فرش خود کنید. همچنین برای آسایش شما امکان خرید اینترنتی فرش نیز محیا گردیده است.

تفاوت خرید فرش قسطی با خرید نقدی

در خرید نقدی فرش، شما از تخفیف بیشتری برخوردار هستید و در خرید فرش قسطی حداکثر با توجه به زمان اقساط که 36 ماهه است شامل افزایش 15% می گردد. همچنین از این مزیت برخوردارید که فرش قسطی خود را بدون پیش پرداخت خرید می کنید و ماهانه با پرداخت مبلغ کمی از فاکتور خود از آسایش بیشتری در خرید اقساطی فرش برخوردار می شوید. برای اطلاع از قیمت فرش نگین مشهد هلال می توانید با ما در تماس باشید.