اخبار و مقالات

فرش کرم ماشینی

فرش ماشینی زمینه کرم

فرش کرم رنگ ماشینی و نکاتی پیرامون آن

رنگ کرم، یک رنگ باز روشن می‌باشد که تقریباً با تمام ‌رنگ‌ها و دکوراسیون‌ها به‌ آسانی ست می‌شود. رنگ کرم را بیشتر برای فضاهای کوچک مورد استفاده قرار می‌دهند. فرش ماشینی کرم رنگ به دلیل روشن بودن، حس خوبی را به منزل می‌بخشد. اگر به دنبال انرژی و حال خوب برای منزل خود هستید، انتخاب فرش ماشینی رنگ کرم بهترین گزینه می‌باشد.

رنگ کرم به دلیل خنثی بودن با هر رنگی که ادغام شود، یک ترکیب رنگی جذاب را به وجود می‌آورد.

استفاده از لوسترهای پرزرق‌ و برق و افزایش نور و روشنایی اتاق می‌تواند زیبایی منزل را دوچندان کند.

این نکته که رنگ کرم یک رنگ پراستفاده می‌باشد و دست مصرف‌کننده را برای انتخاب سایر لوازم منزل برای ست‌کردن بازمی‌گذارد صحیح می‌باشد، اما توجه کنید که استفاده بیش از حد از رنگ کرم فضای خانه را بی‌روح و یکنواخت و دل‌زده می‌کند.

رنگ کرم را باید با رنگ‌هایی چند درجه تیره از آن ست کرد. برای ست‌کردن رنگ فرش کرم؛ باید به رنگ کاغذ دیواری، رنگ کف‌پوش، موکت و غیره توجه کرد.

در ست‌کردن لوازم منزل با یکدیگر دانستن این نکات که اتاق شما نورگیر است یا خیر؟ رفت‌وآمد در اتاق شما چگونه است؟ و اندازه اتاق شما چقدر است؟ نیز مهم است.

بهتر است فضای خانه نه بی‌روح و سرد باشد و نه شلوغ و سردرگم!

فرش ماشینی کاشان فرش 700 قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600

نکاتی برای ست کردن فرش کرمی

برای ست کردن فرش با مبلمان بهتر است از رنگ‌های مکمل کرم استفاده کنید. فرش ماشینی 8 رنگ، دست شما را برای انتخاب سرویس مبلمان و پرده باز می‌گذارد.

رنگ کرم و آبی

آبی فیروزه ای یا آبی اطلسی از آن دسته رنگ هایی می باشد که بسیار خوب با رنگ کرم ترکیب می شود. رنگ کرم و آبی به سرعت به یک ترکیب جدا نشدنی برای یکدیگر تبدیل خواهند شد.

کرم و صورتی

از ترکیب کرم و صورتی بیشتر برای اتاق خواب استفاده می شود. رنگ صورتی یک رنگ جذاب و گیرا می باشد که احساس شادی را در مخاطب بر می انگیزد.

کرم و بنفش

اگر به دنبال خلق یک دکوراسیون جدید با رنگبندی خاص هستید بهتر است از رنگ بنفش استفاده کنید. از ترکیب رنگی کرم و بنفش بیشتر برای فرش اتاق کودک نیز استفاده می شود. رنگ بنفش یک رنگ تیره و در عین حال زیبا و باز می باشد که برای نظافت نیز مشکل جدی برای شما به وجود نخواهد آورد.

برای ست‌کردن فرش کرم رنگ ماشینی شلوغ باید از سرویس مبلمان ساده استفاده کنید، شلوغی زیاد وسایل نمای جالبی به منزل نمی‌دهد.

اگر مایل هستید رنگ مبلمان و رنگ فرش ماشینی خود را کرم انتخاب کنید، باید از کوسن و پرده رنگ شاد استفاده کنید تا یکنواختی رنگ کرم را پوشش دهد.

اگر می‌خواهید منزل خود را بزرگ‌تر از آنچه که هست نشان دهید علاوه بر انتخاب فرش ماشینی رنگ روشن، فرش ماشینی طرح خلوت را از یاد نبرید.

درست است که رنگ کرم یک رنگ بسیار پرفروش در فرش ماشینی می‌باشد، اما باید به نحوه تمیزکردن آن نیز توجه کنید. اگر در منزل شما رفت‌وآمد زیاد است، تمیزکردن فرش کرم رنگ دردسر زیادی به همراه دارد.

تاثیر رنگ فرش ماشینی در دکوراسیون منزل

هرکدام از رنگ‌ها یک نوع حس را در انسان القا می‌کنند:

رنگ کرم در فرش

از جذاب‌ترین رنگ‌ها در فرش ماشینی کاشان می‌باشد که رنگی مابین سفید و کرم است. رنگ کرم القاکننده حس آرامش است.

سرمه‌ ای

یک نوع رنگ که در دسته رنگ‌های تیره فرش ماشینی جای دارد و علی‌رغم تیره بودن آن، یک انرژی فوق‌العاده‌ای را در خود پنهان کرده است.

سبز

یک نوع رنگ که در شاخه پزشکی نیز به‌عنوان رنگ آرامش خاطر و کاهش استرس تنش استفاده می‌شود.

آبی

یک رنگ سرد و جذاب می‌باشد که ویژگی‌های رنگ سبز را دارد و به عرفانی بودن فضا و آرامش روح کمک می‌کند.

برای ست‌کردن رنگ فرش منزل خود، تأثیر رنگ‌ ها را فراموش نکنید. ست‌کردن رنگ‌ها کار حساسی می‌باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *