اخبار و مقالات

فرش ماشینی 8 رنگ

فرش ماشینی 8 رنگ

معرفی فرش ماشینی 8 رنگ

سرتاسر زندگی ما با رنگ‌ها سروکار دارد و ارتباط و زندگی با رنگ‌ها، بسیار دلنشین و جذاب می‌باشد. رنگ فرش ماشینی، نقش مهمی در زیبایی منزل دارد. با انتخاب رنگ فرش منزل خود می‌توانید حس خوبی به منزل ببخشید و یا فضا را طبق سلیقه خود، کوچک‌تر و بزرگ‌تر نشان دهید.

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که هر چه تعداد رنگ به‌کاررفته در فرش بیشتر باشد، زیبایی آن نیز الزاماً بیشتر است. درصورتی‌که این تصور غلطی می‌باشد و باید این نکته را در نظر بگیرید که هرچه فرش شلوغ‌تر باشد و تعداد رنگ بیشتری در آن به کار رفته باشد، فضای منزل شما را بسته‌تر و کوچک‌تر نشان می‌دهد؛ بنابراین اگر خانه‌ای نقلی دارید، از فرش ماشینی خلوت و با تعداد رنگ کمتری استفاده کنید. فرش ماشینی لایت از تعداد رنگ های کمتری برخوردار می باشد. نهایت استفاده تعداد رنگ در فرش لایت کاشان، 5 رنگ می باشد.

فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ

وقتی صحبت از تعداد رنگ در فرش ماشینی می‌شود، منظور رنگی می‌باشد که در زمینه فرش ماشینی مورد استفاده قرار گرفته است که شامل فرش ماشینی 8 رنگ، فرش ماشینی 10 رنگ، فرش 12 رنگ ماشینی و اغلب فرش 14 رنگ می‌باشد. فرش 700 شانه دارای تراکم عرضی 2550 می‌باشد که در بافت آن از الیاف اکریلیک هیت ست شده استفاده شده است. الیاف این فرش ماشینی 8 رنگ، فاقد پرزدهی و حساسیت می‌باشد. فرش ماشینی 8 رنگ دست شما را برای انتخاب وسایل منزل باز تر می گذارد و شما با سهولت بیشتری قادر به ست کردن فرش ماشینی منزل با مبلمان، پرده و دکوراسیون خود خواهید بود.

فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 در دو نوع بافت، ساده یا اکریلیک و هایبالک یا گل برجسته بافته می‌شود. فرش ماشینی 700 شانه به دلیل شانه و تراکم فرش ماشینی کمتر، خلوت‌تر بودن نقشه، بازتر بودن زمینه و بافتی درشت‌تر قادر است تعداد رنگ بیشتری را در خود جای دهد. در هنگام خرید فرش ماشینی 8 رنگ به این نکته دقت کنید که فرش ماشینی تبدیلی از 7 رنگ بافته شده است، بنابراین آن را به‌جای فرش 700 شانه درجه‌یک و فرش 8 رنگ ماشینی به شما نفروشند.

قیمت فرش ماشینی 8 رنگ 700 شانه

قیمت فرش ماشینی به عوامل گوناگونی بستگی دارد و یکی از این عامل‌های مهم، تعداد رنگ به کار رفته در فرش ماشینی ایرانی می‌باشد. بدیهی است هر چه فرش ماشینی کاشان از تعداد رنگ بیشتری برخوردار باشد، قیمت بیشتری خواهد داشت. برای مثال فرش 700 شانه ماشینی 10 رنگ، قیمتی به‌مراتب بالاتر از فرش 700 شانه 8 رنگ خواهد داشت.

پر فروش ترین فرش 8 رنگ

شرکت نگین مشهد هلال، جزو اولین تولیدکننده‌های فرش ماشینی 8 رنگ می‌باشد. پر فروش ترین فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ عبارتند از قالی طرح هالیدی، فرش ماشینی طرح پرنیان، فرش ماشینی طرح کجال، قالی طرح هیوا ماشینی، فرش طرح شهیاد کاشان، فرش طرح میخک، طرح افشان درباری، فرش ماشینی طرح مینا، فرش کاشان طرح گل پری و غیره که با استقبال بسیار چشمگیر مشتریان مواجه شده است.

خرید فرش 8 رنگ ماشینی

اگر شما تابه‌حال به نمایشگاه نگین مشهد هلال مراجعه نکرده‌اید اکنون زمان خوبی است تا از کلکسیون فرش 700 شانه تراکم 2550، فرش 100 شانه تراکم 3000 ده رنگ، فرش 1200 شانه گل برجسته، گلیم فرش، گبه ماشینی و فرش کهنه‌نما کاشان به‌صورت فرش ماشینی 8 رنگ و فرش 10 رنگ ماشینی دیدن کنید و از لحاظ کیفیت و قیمت تضمین شده خرید مطمئنی را تجربه کنید.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت neginhelal.com نیز اقدام به خرید سایز استاندارد فرش ماشینی یا فرش سایز دلخواه خود کنید و از مزایای خرید اینترنتی فرش نیز بهره‌مند شوید. شما عزیزان می‌توانید با خرید قسطی فرش کاشان، از کلیه محصولات شرکت نگین مشهد هلال استفاده نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *