اخبار و مقالات

راهنمای خرید فرش ماشینی نقره ای

راهنمای خرید فرش زمینه نقره ای کاشان

فرش ماشینی نقره‌ای کاشان

در زیبایی هر منزل همین بس که فرش ماشینی در آن حرف نخست را می‌زند. در منزل هر ایرانی فرش ماشینی کاشان وجود دارد. وجود فرش ماشینی حتی به‌اندازه‌های کوچک و قالیچه مانند، رنگ و بوی تازه‌ای به محیط می‌بخشد. اما انتخاب صحیح فرش ماشینی است که می‌تواند این زیبایی‌ها را به همراه داشته باشد. انتخاب فرش ماشینی باید بر اساس نوع سلیقه، نوع دکوراسیون، رنگ و نوع وسایل منزل، شرایط اقتصادی و مکان مورداستفاده باشد. رنگ فرش ماشینی تأثیر بسیار زیادی در زیبایی آن دارد.

روان‌شناسی رنگ در فرش ماشینی رنگ‌ها را به سه گروه روشن، تیره و ملایم تقسیم‌بندی کرده است. رنگ فرش ماشینی در روحیات افراد تأثیر می‌گذارد، بنابراین باید در انتخاب آن دقت شود. علاوه بر این نکات ذکر شده چون فرش ماشینی قسمت عمده و اعظم منزل را می‌پوشاند و ارتباط با آن از سایر وسایل بیشتر است، باید به‌گونه‌ای انتخاب شود که پس از مدتی دچار خستگی و دل‌زدگی نشود.

در گذشته فرش‌ها در رنگ زمینه‌ای محدود بافته می‌شدند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید فرش‌های ماشینی متنوع و ظهور سبک‌های متفاوت، رنگ‌های جدیدی پا به عرصه ظهور گذاشتند. فرش ماشینی از آن دسته وسایلی می‌باشد که به دلیل هزینه بالایی که دارد، امکان تعویض پی‌درپی آن وجود ندارد پس با انتخاب صحیح فرش ماشینی، تا سالیان سال از خرید مجدد فرش ماشینی بی‌نیاز شوید. با وسواس و دقت بیشتری در انتخاب و خرید فرش ماشینی کاشان، زیبایی بیشتری را به همراه همدلی و صمیمیت برای خانواده خود به منزل خواهید آورد.

برای انتخاب صحیح رنگ فرش ماشینی باید به نکات زیر توجه کنید:

1- اگر منزل شما پر رفت‌وآمد است سعی کنید حتی‌الامکان از رنگ‌های روشن استفاده نکنید، زیرا در امر شستشو و نظافت شما را به ستوه خواهند آورد.

2- قبل از انتخاب فرش ماشینی، فضا و مساحت اتاق را در نظر بگیرید. رنگ‌های روشن فضا را بزرگ‌تر از آنچه که در واقع هست، به نمایش می‌گذارند.

3- اگر منزل شما فاقد نور لازم و طبیعی می‌باشد، فرش ماشینی رنگ روشن می‌تواند کمبود نور اتاق را جبران کند.

خرید فرش قسطی فرش کهنه نما فرش 1200 شانه

فرش ماشینی نقره‌ای

یکی از رنگ‌های فرش ماشینی که به‌تازگی طرف‌داران زیادی پیدا کرده است، فرش ماشینی رنگ نقره‌ای می‌باشد. فرش نقره‌ای ماشینی در گروه رنگ‌های ملایم و خنثی وجود دارد. رنگ‌های خنثی به‌آسانی با تمامی دکوراسیون‌ها ست می‌شوند و برای خرید سایر وسایل منزل و ست شدن آن ها با یکدیگر، مشکلی برای شما نخواهند داشت و حق انتخاب بیشتری را به شما خواهند داد. همچنین با خرید فرش نقره‌ای ماشینی، دست شما برای تغییر سبک دکوراسیون نیز باز است و این فرش‌ها با تمامی دکوراسیون‌ها ست می‌شوند.

رنگ نقره‌ای از آن دسته رنگ‌هایی می‌باشد که هیچگاه از مد نمی‌افتد و شما با وجود استفاده طولانی و مداوم از فرش ماشینی نقره‌ای؛ احساس دل‌زدگی نخواهید داشت. فرش نقره‌ای کاشان در شانه و تراکم‌های مختلف بافته می‌شود. فرش نقره‌ای ممکن است فرش ماشینی 700 شانه نقره‌ای، فرش هزار شانه نقره‌ای، فرش 1200 شانه نقره‌ای کاشان و فرش 1500 شانه تراکم 4500 زمینه نقره‌ای باشد. همچنین فرش‌های نقره‌ای ماشینی در 4 نوع فرش 8 رنگ ماشینی، فرش 10 رنگ، فرش 12 رنگ کاشان و فرش ماشینی 14 رنگ بافته می‌شود.

ست‌کردن فرش نقره‌ای با مبل

فرش زمینه نقره‌ای با تمامی رنگ‌ها هماهنگ می‌شود و هارمونی جذابی را به وجود می‌آورد. اما برای هماهنگی بیشتر می‌توانید از مبل رنگ کرم و سفید برای فرش نقره‌ای استفاده کنید. ترکیب کرم و نقره‌ای فضا را صمیمی‌تر، روشن‌تر و زیباتر خواهد کرد.

  • می‌توانید برای جذابیت بیشتر از پایه‌ها و بدنه مبل کمک بگیرید. مبل‌های پایه طلایی و زرد می‌تواند بهترین انتخاب باشد.
  • استفاده از کوسن‌های صورتی و زرد نیز می‌تواند به یونیک شدن فضا کمک کند.
  • اگر قصد تیره کردن فضا را دارید، می‌توانید از ترکیب نقره‌ای با سرمه‌ای یا آبی اطلسی کمک بگیرید.

خرید فرش نقره‌ای

اگر قصد خرید فرش ماشینی طرح جدید را دارید، به سراغ نمایشگاه یا سایت اینترنتی شرکت نگین مشهد هلال بروید. شرکت نگین مشهد هلال تولیدکننده انواع فرش‌های وینتیج نقره‌ای، فرش کهنه‌نما دلفینی، فرش 700 شانه تراکم 2550 نقره‌ای، فرش 1000 شانه نقره‌ای، فرش هزار و دویست شانه نقره‌ای و فرش نقره‌ای 1500 شانه ماشینی می‌باشد که در طرح‌ها و ابعاد مختلف بافته و به بازار عرضه می‌شود.

از پرفروش ترین فرش های نقره‌ای می‌توان به فرش ماشینی طرح هالیدی نقره‌ای، فرش نقشه هیوا نقره‌ای، فرش 700 شانه نقره‌ای طرح پرنسس، فرش افشان نقره‌ای طرح آرتین، فرش آرتیا نقره‌ای و فرش 1200 شانه طرح شانیا نقره‌ای اشاره کرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *