اخبار و مقالات

پر فروش ترین فرش ماشینی کاشان

پرفروش ترین فرش های ماشینی کاشان

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور دستگاه های جدید بافندگی شاهد انواع فرش ماشینی 700 شانه کاشان، فرش هزار شانه کاشان، فرش ماشینی هزار و دویست شانه تراکم 3600 و فرش هزار و پانصد شانه تراکم 4500 بوده ایم. از آن جایی که فرش ماشینی نقش مهمی در زیبایی منازل دارد، در این مقاله قصد داریم به بررسی پر فروش ترین فرش های ماشینی کاشان بپردازیم. فرش های هفتصد شانه به دلیل قیمت مناسب و همچنین خاب بیشتر نسبت به فرش های 1200 شانه از استقبال بیشتری برخوردار است اما در عوض از ریز نقشی و زیبایی کمتری برخوردار است که در ادامه بیشتر با مزایا و معایب قالی 700 شانه آشنا می شوید و پر فروشترین فرش های ماشینی را به شما معرفی می کنیم که راحت تر بتوانید فرش ماشینی خود را انتخاب و خرید کنید.

 

فرش 700 شانه یعنی چه؟

فرش ماشینی 700 شانه دارای تراکم 2550 یا 2700 می باشد که در 8، 10 و 12 رنگ بافته می شود. جنس نخ فرش ماشینی 700 شانه از آکریلیک هیت ست شده می باشد که بهترین نوع نخ موجود در بازار می باشد و فاقد حساسیت و پرزدهی است. کیفیت آکریلیک هیت ست شده بسیار بیشتر از الیاف دیگر مانند فیلامنت، پلی استر و … می باشد. همچنین نخ آکریلیک از مقاومت خوبی در برابر کوبش، سایش، نور خورشید، فشار و … برخوردار می باشد. جنس پود در بهترین فرش ماشینی ایران صد در صد پنبه می باشد. استفاده از پنبه در فرش ماشینی باعث برگشت پذیری فرش و جلوگیری از شکستگی فرش ماشینی می شود.

 

دلایل پر فروش بودن فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550

1- قیمت فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550: اولین فاکتور برای برخی از مشتریان قیمت فرش ماشینی می باشد. شانه و تراکم فرش در قیمت فرش تأثیر می گذارد. بنابراین شانه و تراکم فرش با قیمت رابطه ی مستقیم دارد. فرش ماشینی 700 شانه کاشان به دلیل شانه و تراکم پایین تر نسبت به فرش 1000 شانه تراکم 3000، فرش 1200 شانه نگین مشهد و فرش ماشینی 1500 شانه کاشان از قیمت مناسب تری نیز برخوردار می باشد.

2- ارتفاع خاب فرش: نخ خاب فرش در فرش ماشینی 700 شانه حدوداً 9 میلی متر می باشد و به همین علت ماندگاری آن نیز بیشتر است.

3- تنوع بالای طرح: با توجه به اینکه متقاضیان فرش ماشینی 700 شانه کاشان زیاد تر از سایر فرش ها می باشد، روز به روز به تنوع طرح و رنگ آن افزوده می شود.

4- ضخامت فرش ماشینی 700 شانه: شانه و تراکم فرش با ضخامت فرش ماشینی رابطه ی عکس دارد. فرش 700 شانه ماشینی به دلیل اینکه از ضخامت بیشتری نسبت به سایر فرش ها برخوردار می باشد، برای نشستن و رفت و آمد مناسب تر است. بنابراین خانواده های پر جمعیت و آن دسته از عزیزانی که نشستن روی فرش را به نشستن و استفاده از مبلمان و میز ناهار خوری ترجیه می دهند به سراغ فرش ماشینی 700 شانه نگین مشهد می روند.

فرش ماشینی 700 شانه به دو دسته، فرش ماشینی 700 شانه ساده و فرش گل برجسته کاشان تقسیم می شوند. از پر فروش ترین فرش ماشینی 700 شانه گل برجسته می توان به طرح هایی همچون میخک، الماس، گل پری، زرین، درباری، رز گردون ومایسا از شرکت نگین مشهد هلال اشاره کرد. طرح هایی همچون پرنسس، هیوا، هالیدی، چکاوک، حریرگل و لیندا در دسته پر فروش ترین فرش کاشان از  شرکت نگین مشهد هلال قرار می گیرند.

 

خرید اینترنتی فرش ماشینی نگین مشهد هلال

شرکت نگین مشهد هلال تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش 700 شانه تراکم 2550  با بهترین کیفیت و تنوع بالا در طرح و رنگ می باشد. شرکت نگین مشهد هلال برای نشان دادن تمامی محصولات خود اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین و خرید اینترنتی فرش و خرید غیر حضوری آن کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *