اخبار و مقالات

خرید فرش ماشینی سه بعدی

خرید فرش سه بعدی

قبل از خرید فرش ماشینی باید یک سری نکات ریز و درشتی را مد نظر قرار دهیم و یکی از آن ها شناختن شکل های مختلف فرش است. امروزه با پیشرفت دستگاه های تولیدی فرش ماشینی و طراحی نقشه و طرح های مختلف توسط طراحان نقشه فرش، فرش های ماشینی در اشکال مختلف و با متنوع ترین طرح ها بافته می شود، به گونه ای که خریداران فرش با کمی جست و جو و اندکی صرف وقت می توانند به آن چه در ذهن خود دارند برسند. و طرح دلخواه خود را در هر ابعاد و رنگ انتخاب کنند. در حال حاضر اشکال مختلفی از فرش های ماشینی تولید می شود در ادامه به یکی از انواع آن اشاره خواهیم نمود.

یکی از انواع فرش های ماشینی، که طرفداران زیادی دارد، فرش های سه بعدی است. فرش های سه بعدی به دلیل طراحی خاص و منحصر به فرد، از زیبایی خاصی برخوردار است و به گونه ای است که توجه اشخاص نا خود آگاه جلب می کند و از جذابیت بالایی برخوردار است. همان طور که گفته شد فرش دارای انواع مختلفی است، و یکی از انواع آن فرش های سه بعدی است، که در ادامه به توضیح کامل آن خواهیم پرداخت:

 

فرش های ماشینی سه بعدی

فرش های سه بعدی گونه ای جدید از فرش های مورد پسند اکثر جوان های تازه به خانه بخت رفته است. و طرفداران بی شماری به خود اختصاص داده است. فرش های سه بعدی از پیشرفته ترین و به روز ترین دستگاه ها بافته می شود.این گونه فرش ها بیشتر در واحد های کوچک که یک فرش بیشتر در اتاق پذیرایی مورد نیاز نیست استفاده می شود. و بیشتر در فضا های کوچک استفاده می شود.

فرش های سه بعدی وقتی در یک اتاق پذیرایی به صورت تک پهن شود، نمایی بسیار زیبا به دکوراسیون می دهد و به همین دلیل این گونه از فرش ها متناسب با فضا های کوچک است.فرش های سه بعدی بر خلاف فرش های سنتی و کلاسیک مورد پسند اکثر خریداران است. در صورتی که فرش های سنتی و کلاسیک بیشتر مشتریان خاص خود را دارد.شاید با دیدن فرش های سه بعدی با خود فکر کنید چگونه ممکن است چنین فرشی با این طراحی بافته شود و نا خواسته کنجکاو شوید تا مراحل بافت و دستگاهی که با استفاده از آن این گونه فرش ها بافته می شود را از نزدیک ببینید.

فرش های سه بعدی با استفاده از همان دستگاهی که به وسیله آن فرش های سنتی و کلاسیک و… بافته می شود، تولید می شود. ما طرح هایی که در تولید این فرش ها به کار می رود و نخ های با کیفیت بسیار بالایی که با استفاده از آن این نوع فرش ها بافته می شود باعث می شود تا جذابیت بالا و خطای دید در اشخاص ایجاد کند.

فرش های سه بعدی بیشتر با دستگاه های پانصد شانه بافته می شود و نیازی به بافت با شانه ی بالاتر نیست. چرا که هر چه شانه فرش بالاتر باشد زیبایی فرش بیشتر می شود. در حالی که با وجود شانه پایین فرش، این گونه فرش ها از جذابیت و زیبایی بالا برخوردار است. و بسیار نرم تر از فرش های با شانه بالا تر است.

 

اهمیت فرش سه بعدی اتاق کودک

اتاق کودک یکی از مکان های حساس برای کودکان می باشد و خانواده ها باید در انتخاب فرش اتاق کودک دقت کافی را به عمل آورند. اتاق کودک مکانی است که ممکن است از آن طریق با توجه به شیطنت های کودکانه ی کودکان، آسیب هایی به کودکان وارد شود. یکی از آسیب هایی که می تواند ازآن طریق به کودکان وارد شود، انتخاب فرش نا مناسب می باشد. و باید از فرش هایی که باعث سر خوردن کودکان می شود تا حد امکان استفاده نشود و اگر به هر دلیلی این اتفاق هم افتاد آسیب زیادی به کودکان وارد نشود.

فرش های سه بعدی با توجه به نرمی و لطافت بیشتر نسبت به فرش های دیگر، انتخاب مناسبی برای اتاق کودک به شمار می رود.

علاوه بر توضیحات فوق، کودکان به فرش های جذاب که فرش های سه بعدی بسیار جذاب تر از دیگر فرش هاست بیشتر علاقه مند هستند. فرش های سه بعدی در اشکال مختلف بافته می شود. که بسیار مورد پسند کودکان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *