اخبار و مقالات

گارانتی و خدمات پس از فروش فرش

گارانتی فرش - خدمات پس از فروش

ضمانت‌نامه برگه تعهدی است که فروشنده یا عرضه‌کننده خدمات، جهت حسن انجام کار یا فروش محصول و مجموعه خدمات ارائه شده می‌دهد. فلسفه وجودی خدمات پس از فروش فرش ماشینی به این دلیل است که اگر مشتری پس از خرید و استفاده از فرش ماشینی متوجه خرابی و ایراد و یا پس از شستشوی فرش ماشینی متوجه رنگ پس دهی آن شد، می‌تواند به شرکت تولیدکننده یا فروشگاه فرش ماشینی که فرش خود را از آن تهیه کرده اطلاع دهد. شرکت و فروشگاه مربوطه موظف است تا پس از بررسی و تأیید خرابی و ایراد فرش، نسبت به رفع خرابی و یا حتی تعویض فرش اقدام کند.

ضمانت 36 ماه نگین مشهد هلال

تمامی فرش‌های نگین مشهد هلال دارای ضمانت 36 ماهه می‌باشند که باید پس از خرید فرش ماشینی خود از فروشگاه یا مستقیم از کارخانه داخل سایت و قسمت ثبت ضمانت فرش، بارکد فرش‌های خریداری شده خود را ثبت نمایید. نگین مشهد هلال با ارائه ضمانت 36 ماهه، زمینه را جهت آسایش خریداران فرش فراهم کرده است. همواره هدف اصلی شرکت نگین مشهد هلال، جلب رضایت و اعتماد مشتری می‌باشد.

واحد کنترل کیفی شرکت نگین مشهد هلال، یکی از واحدهای کلیدی و اصلی است که بسیار سخت‌گیر بوده و با حساسیت بالایی فرش‌های ماشینی تولیدی را از لحاظ کیفی کنترل می‌کنند. به همین خاطر فرش‌های تولید این شرکت دارای بالاترین کیفیت بوده و نشان استاندارد ملی و ایزو 9001 دارد که نشان از مرغوبیت بالای فرش‌های ماشینی این شرکت است. گروه صنعتی نگین هلال به دلایل زیر، محصولات تولیدی خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش ارائه می‌کند:

  • این شرکت از کیفیت فرش‌های تولیدی خود اطمینان کامل دارد و جهت منتقل کردن این اطمینان به مشتری در برتری فرش‌های تولیدی خود نسبت به قالی‌های مشابه بی‌کیفیت، قالی‌های ماشینی خود را به همراه ضمانت 3 ساله عرضه می‌کند. ضمانت شامل ایراد و خرابی در بافت، رنگ پس دهی فرش پس از شستشو و غیره می‌باشد.
  • از طرفی شرکت نگین مشهد هلال این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که اگر احیاناً یک درصد فرشی به‌صورت ناخواسته با ایرادی جزئی در بافت تولید و به دست مشتری رسید، خود شرکت مسئول رفع ایراد و یا حتی تعویض محصول باشد و هزینه‌های ارسالی و مرجوعی کالا را متقبل شود تا خریدار از این بابت به‌هیچ‌وجه خسارت مالی را متحمل نشود.

خرید اینترنتی فرش ماشینی با ضمانت

شرکت نگین مشهد از طریق فروش اینترنتی قالی ماشینی و حذف واسطه‌ها و هزینه‌های جانبی نمایشگاه‌های فرش، امکان خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه را فراهم کرده است و فرش‌های ماشینی تولیدی خود را به قیمت درب کارخانه به دست خریدار می‌رساند.

یکی از جذاب‌ترین خدمات خرید اینترنتی فرش ماشینی شرکت نگین مشهد هلال آن است که محصول تا درب منزل برای خریدار ارسال می‌شود و مشتری هیچ‌گونه دشواری و سختی را از لحاظ حمل‌ونقل قالی ماشینی متحمل نخواهد شد. ایراداتی که بر اثر نحوه استفاده غلط و نادرست از قالی ماشینی به وجود می‌آید، شامل ضمانت و خدمات پس از فروش فرش نمی‌شود.

گارانتی فرش ماشینی؛ به معنای این است که درصورتی‌که فرش ماشینی خریداری شده دارای عیب‌وایراد باشد و یا به‌مرورزمان فرش ماشینی پس از شستشو رنگ پس بدهد یا کج شود، تا 3 سال امکان تعویض فرش وجود دارد. هرگونه عیب‌وایراد فنی تا یک هفته پس از خرید قالی به شرطی که از فرش استفاده نشده باشد، قابل تعویض و عودت می‌باشد.

ضمانت فرش نگین مشهد به معنای رفع ایراد فرش ماشینی و در صورت غیر قابل تعمیر بودن، تعویض فرش ماشینی می‌باشد. خدمات پس از فروش شامل تعویض فرش در صورت موردپسند نبودن طرح و نقشه تا 7 روز و شامل ضمانت تعویض فرش به مدت 36 ماه می‌باشد. تابلو فرش های ماشینی نگین مشهد شامل ضمانت و خدمات پس از فروش نمی‌شوند. همچنین خدمات ضمانت 36 ماهه صرفاً شامل فرش ماشینی درجه‌یک بوده و شامل فرش‌های درجه 1/5 و فرش درجه 2 نمی‌شود.

خدمات پس از فروش نگین مشهد هلال

از دیگر خدمات پس از فروش شرکت نگین مشهد هلال می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- سرعت در ثبت سفارش و ارسال فرش مشتری‌ها.

2- مشاوره رایگان به خریداران گرامی قبل از خرید فرش ماشینی.

3- ارائه فرش ماشینی با ضمانت اصالت و نشان ملی استاندارد.

4- تضمین کیفیت و اصل بودن فرش ماشینی خریداری شده.

فرش ماشینی کاشان از جمله کالاهای اساسی و نسبتاً گران خانه می‌باشد که در هنگام خرید آن باید دقت بسیاری نمود. در ادامه، چند نمونه از شرایطی که هنگام خرید باید به آن توجه نمایید ذکر شده است. حتماً باید در پشت فرش ماشینی و روی اتیکت شماره بارکد فرش، نشان ملی استاندارد و شماره ثبت شرکت تولیدکننده قید شده باشد. با دارابودن این شرایط، عملاً فرش ماشینی از جانب شرکت تولیدکننده تضمین می‌شود. اگر اقدام به خرید قالی ماشینی خود از فروشگاه‌های فرش کرده‌اید، حتماً از فروشنده فاکتور مهر شده که شامل مشخصات کامل فرش از قبیل شانه و تراکم و جنس فرش است درخواست کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *