اخبار و مقالات

ست کردن مبلمان با فرش سرمه‌ای

ست کردن فرش سرمه ای با انواع مبل

فرش‌های ماشینی در طیف وسیعی از رنگ‌ها تولید می‌شود که در این مطلب می‌خواهیم به ست کردن فرش زمینه سرمه‌ای با مبلمان و دکوراسیون بپردازیم. فرش سرمه‌ای از قدیم تا الان به دلیل چرک تاب بودن و نگهداری آسان نسبت به فرش رنگ روشن از طرفداران زیادی برخوردار است.

ست فرش سورمه ای با مبل کرم و سفید

ترکیب تضاد رنگ فرش و مبل همیشه جذابیت دارد و زمینه تیره با روشن یکی از ست‌های مورد استقبال در دکوراسیون هست. در ادامه تصاویر چیدمان شده چندین دکور فرش سرمه ای با مبلمان روشن را با هم میبینیم.

 

ست کردن مبلمان با فرش سورمه ای

ست مبل با فرش سرمه ای ست فرش سورمه ای فرش سورمه ای با چه رنگ مبلی ست میشود فرش سورمه ای را با چه رنگ مبل استیل ست کنیم

 

ست فرش سورمه ای با مبل سرمه ای و آبی

اگر علاقه به ست کردن فرش سورمه ای با رنگ‌های هم خانواده هستید و یک چیدمان هم رنگ و ملایم می‌خواهید؛ استفاده از مبل آبی و سرمه‌ای می‌تواند انتخاب درستی باشد.

فرش سرمه ای با چه مبلی ست می شود

فرش سرمه ای با مبل قهوه ای

فرش سرمه ای با چه مبلی ست میشه ست کردن فرش سرمه ای با مبلمان

ست مبل با فرش سرمه ای : این بار قرمز

رنگ قرمز یکی از رنگ‌های شاد و گرم است که از طرفداران زیادی هم برخوردار است. ترکیب فرش سرمه ای با قرمز یکی ترکیب جیغ و منحصربفرد است که می‌تواند به فضای دکوراسیون شما روح هیجان را تزریق کند. از این ترکیب می‌توانید برای چیدمان محل نشیمن یا محل تماشای تلویزیون استفاده کنید.

ست فرش سورمه ای با مبلمان قهوه ای

رنگ قهوه‌ای از رنگ‌های زیبایی است که در اکثر دکوراسیون ها وجود دارد. استفاده از مبل قهوه‌ای در کنار پارکت با رنگ طیف قهوه‌ای و کرم یک چیدمان ایده آل است. در کنار این چیدمان برای پرده‌ها می‌توانید از ترکیب رنگ روشن مثل کرم استفاده کنید تا از تیرگی فضای شما بکاهد.

ست فرش سورمه ای با مبلمان قهوه ای ست فرش سرمه ای با مبلمان قهوه ای ست فرش سرمه ای با مبل قهوه ای

ست فرش سورمه ای با مبلمان خاکستری یا رنگ‌های خنثی

نوبت به رنگ خنثی رسید که از طرفداران زیادی برخوردار است. ترکیب مبلمان رنگ خاکستری و فرش سرمه‌ای یکی دیگر از پیشنهادهای بسیار خوب است. یکی از مزیت‌های رنگ‌های طیف طوسی، ست شدن آن با رنگ‌های مختلف است. در ادامه با هم چند دکور ست شده فرش سورمه ای با مبل خاکستری را مشاهده میکنیم.

ست فرش سورمه ای با مبلمان خاکستری یا رنگ‌های خنثی ست فرش سورمه ای با مبلمان خاکستری ست فرش سورمه ای با مبلمان طوسی

خرید فرش سرمه ای

اکنون که آشنا شدید فرش سرمه ای با چه رنگ مبلی ست می شود، می‌خواهیم با نکاتی که در هنگام خرید باید به توجه کنید اشاره کنیم. فرش‌های سرمه‌ای هم دارای رنگ روشن که به آبی نفتی یا خیلی تیره نزدیک هستند و یا به مشکی و سیاهی میزنند که حتما باید رد انتخاب رنگ سرمه‌ای مورد استفاده در فرش دقت کنید که متناسب با سلیقه شما باشد. داشتن نشان استاندارد برای فرش و همچنین ضمانت چند ساله یکی از مهمترین فاکتور‌ها است. برای خرید فرش سرمه ای مستقیم از شرکت و کارخانه فرش به صورت آنلاین و حضوری می‌توانید به فروشگاه فرش نگین مشهد هلال مراجعه کنید.

قیمت فرش سرمه ای

با خرید مستقیم از کارخانه فرش این اطمینان را خواهید داشت که فرش خود را با بهترین قیمت و کیفیت اصل خریداری می‌کنید. جهت اطلاع از جدیدترین قیمت‌های فرش ماشینی می‌توانید از طریق شماره تماس 0315499400 و 09393618183 با ما تماس بگیرید.

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *