اخبار و مقالات

فرش آبی را با چه مبلی ست کنیم؟

فرش ابریشم رنگ آبی

فرش رنگ آبی با چه مبلی ست می‌شود؟

اگر علاقه دارید بدانید در دکوراسیون داخلی فرش آبی به چه رنگ مبلی می‌آید یا در جستجو بهترین ترکیب رنگی فرش ابی با مبلمان و دکوراسیون منزل خود هستید پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه باشید و به نکاتی که در ادامه بیان می‌شود توجه کنید.

یکی از بهترین ترکیب رنگ‌ها، استفاده کردن از رنگ‌های متضاد در مبلمان خانه است که باعث می‌شود فرش آبی خودش را بهتر نشان دهد. استفاده از رنگ‌های مشابه در فرش و مبل نیز گزینه مناسبی است که می‌توانید از رنگ‌های سبز و فیروزه‌ای در کنار رنگ آبی استفاده کنید. گزینه دیگر استفاده از مبل‌های با رنگ خنثی است. رنگ‌های طوسی و نقره‌ای دارای رنگ‌بندی خنثی بوده که می‌توان در کنار هر رنگی استفاده کرد از جمله رنگ آبی. شما می‌توانید فرش آبی را با انواع رنگ‌ها روشن و تیره ست کنید استفاده از این رنگ‌ها سبب می‌شود تا دکوراسیونی شیک و زیبا داشته باشید.
مواردی که ذکر شد می‌تواند به شما در انتخاب مبلمان منزل کمک کند.

فرش رنگ آبی با چه مبلی ست می‌شود؟

چرا ست کردن مبل و فرش اهمیت دارد؟

از مهم‌ترین نکات در دیزاین داخلی منزل، ست‌کردن رنگ فرش با مبل است از همین رو باید در انتخاب مبل و فرش دقت بیشتری نمایید تا از محیط زیبایی در منزل برخوردار باشید.

 

به فرش آبی مبل چه رنگی میاد؟

 

دکوراسیون سفید و ابی یکی از ترکیبات منازل شیک.

ترکیب دورنگ کلاسیک آبی و سفید سرشار از انرژی است.

ترکیب و تلفیق انواع استایل‌ها الگوها و رنگ‌ها با هم در این طراحی داخلی نمایی زیبا و دوست‌داشتنی می‌تواند جلوه زیبای به منازل شما بدهد.

رنگ آبی رنگ آرامش است و وقتی با رنگ سفید ست می‌شود تأثیر مثبت آن دوچندان می‌شود علاوه بر این ترکیب رنگ قوی آبی با رنگ ملایم سفید از غلبه کردن یک رنگ دیگری بر دیگری جلوگیری می‌کند.

دکوراسیون منزل با فرش آبی طرح دار

 

استفاده از رنگ‌های گرم برای ست کردن مبل با فرش فیروزه ای

رنگ فیروزه ای با چه رنگی ست میشود ؟

رنگ‌های مثل صورتی طیف‌های روشن.رنگ بنفش مثل یاسی.زرشکی.رنگ آبی فیروزه ایی یا بعضی از رنگ‌های تیره رنگ‌های مکمل برای رنگ کرمی به حساب میان و می‌توان یکی از رنگ‌ها رو برای ست کردن مبلمان استفاده کرد.

دکوراسیون ابی و فیرروزه ای و رنگ های مکمل ان

رنگ‌های طیف آبی از جمله فیروزه‌ای را می‌توان جزء رنگ‌هایی نام برد که تقریبا با تمامی رنگ‌ها به خوبی ترکیب می‌شوند و باعث زیبایی و جذاب شدن دکوراسیون می‌شوند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *