اخبار و مقالات

خرید بهترین فرش ماشینی

خرید بهترین فرش ماشینی

برای خرید بهترین فرش ماشینی باید به چند نکته توجه کنیم. اول این که فرشی که برای خرید انتخاب می کنیم با چه مواد اولیه ای نظیر نخ، چله، جوت و… بافته شده است. امروزه با توجه به گسترش شرکت های فرش ماشینی، پیدا کردن فرش های درجه یک که با بهترین مواد اولیه و کیفیت بافته شده باشد کاری بسیار دشوار است.

 

خرید بهترین فرش ماشینی کاشان

پس وقتی جهت خرید بهترین فرش ماشینی اقدام می کنید، می توانید گوشه پشت فرش را برگردانده و مارک فرش را نگاه کنید. مارک فرش دارای نام شرکت، درجه کیفیت فرش، علامت استاندارد فرش، شانه و تراکم فرش می باشد. بعضی از شرکت های تولیدی فرش دارای سایت اینترنتی می باشند. شما در هنگام مراجعه به فروشگاه و یا نمایشگاه فرش ماشینی مورد نظر می توانید پس از رویت مارک فرش به نام شرکت تولیدی فرش مورد نظر دستیابی پیدا کنید. حال اگر شرکت فرش تولیدی فرش مورد نظر دارای سایت اینترنتی باشد، شما می توانید با جست و جوی نام شرکت در موتور های جست و جو به سایت شرکت تولیدی فرش مورد نظر مراجعه کرده و در مورد فرش تحقیق کنید. و از خصوصیات فرش مورد نظر با خبر شوید.

وقتی برای خرید بهترین فرش اقدام می کنید، بهتر است به برند فرش و شرکت تولید کننده نیز توجه به عمل آورید. چرا که یک شرکت با برند معتبر همیشه سعی بر آن دارد تا جایگاه خود را با ارایه بهترین و با کیفیت ترین فرش ماشینی حفظ کند. و همیشه تلاش می کند اعتماد مشتریان را با ارایه فرش های ماشینی با کیفیت جلب نماید. و برای حفظ این جایگاه و اعتماد مشتریان هیچ گاه محصولی ارایه نمی دهد که موجب نا رضایتی مشتریان شود.

 

بهترین کیفیت قالی ماشینی

در حال حاضر بهترین کیفیت فرش ماشینی، فرشی است که جنس نخ آن صد در صد اکریلیک باشد. فرش های بافته شده از نخ صد در صد اکریلیک دارای دوام بسیار طولانی نسبت به سایر نخ های تولیدی است. و با شست و شو کیفیت خود را از دست نمی دهد. و فرش های بافته شده با این نخ ها را می توانید برای سال های متوالی از آن استفاده کنید.

یکی دیگر از راه هایی که می توانید از آن طریق اعتبار شرکت تولیدی فرش مورد نظر را بسنجید، تا از بهترین فرش خرید کنید، توجه به علامت استاندارد درج شده در مارک پشت فرش می باشد. توجه داشته باشید که فرشی که انتخاب می کنید حتما دارای علامت استاندارد باشد.

از موارد دیگری که هنگام خرید فرش ماشینی باید به آن توجه فرمایید، تا بهترین فرش را جهت پهن کردن در منزل خود خریداری کنید، توجه به شانه فرش است. در فرش های ماشینی هرچه شانه فرش بالا تر باشد، کیفیت فرش نیز بیشتر می شود. و از زیبایی بی نظیری برخوردار است. ولی در عوض خاب کم تری نسبت به فرش های با شانه و تراکم پایین تر دارد.

در هنگام خرید فرش ماشینی بهتر است این موارد را مد نظر قرار دهید و با توجه به این اطلاعات فرش مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *