اخبار و مقالات

خرید بهترین فرش ماشینی

خرید بهترین فرش ماشینی

برای خرید بهترین فرش ماشینی؛ باید به چند نکته توجه کنیم. اول این‌که فرشی که برای خرید انتخاب می‌کنیم با چه مواد اولیه‌ای نظیر نخ، چله، جوت و غیره بافته شده است. امروزه با توجه به گسترش شرکت‌های فرش ماشینی، پیداکردن فرش‌های درجه‌یک که با بهترین مواد اولیه و کیفیت بافته شده باشد کاری بسیار دشوار است.

خرید بهترین فرش ماشینی کاشان

هنگامی‌که جهت خرید بهترین فرش ماشینی اقدام می‌کنید، می‌توانید گوشه پشت فرش را برگردانده و مارک فرش را نگاه کنید. مارک فرش دارای نام شرکت، درجه کیفیت فرش، علامت استاندارد فرش، شانه و تراکم فرش می‌باشد. بعضی از شرکت‌های تولیدی فرش، دارای سایت اینترنتی نیز می‌باشند.

شما در هنگام مراجعه به فروشگاه و یا نمایشگاه فرش ماشینی موردنظر می‌توانید پس از رویت مارک فرش، به نام شرکت تولیدی فرش موردنظر دستیابی پیدا کنید. حال اگر شرکت فرش تولیدی فرش موردنظر دارای سایت اینترنتی باشد، می‌توانید با جست‌وجوی نام شرکت در موتورهای جست‌وجو به سایت شرکت تولیدی فرش موردنظر مراجعه کرده و در مورد فرش تحقیق کنید و از خصوصیات فرش موردنظر با خبر شوید.

وقتی برای خرید بهترین فرش اقدام می‌کنید، بهتر است به برند فرش و شرکت تولیدکننده نیز توجه به عمل آورید. چراکه یک شرکت با برند معتبر، همواره سعی بر آن دارد تا جایگاه خود را با ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین فرش ماشینی حفظ کند. این‌گونه شرکت‌ها همیشه تلاش می‌کنند اعتماد مشتریان را با ارائه فرش‌های ماشینی با کیفیت جلب نمایند و برای حفظ این جایگاه و اعتماد مشتریان، هیچ‌گاه محصولی ارائه نمی‌دهد که موجب نارضایتی مشتریان شود.

بهترین کیفیت قالی ماشینی

در حال حاضر بهترین کیفیت فرش ماشینی، فرشی است که جنس نخ آن صددرصد اکریلیک باشد. فرش‌های بافته شده از نخ صددرصد اکریلیک، دارای دوام بسیار طولانی نسبت به سایر نخ‌های تولیدی است و با شست‌وشو کیفیت خود را از دست نمی‌دهد. از فرش‌های بافته شده با این نخ‌ها می‌توانید برای سالیان متوالی استفاده کنید.

یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توانید از آن طریق اعتبار شرکت تولیدی فرش موردنظر را بسنجید تا از بهترین فرش خرید کنید، توجه به علامت استاندارد درج شده در مارک پشت فرش می‌باشد. توجه داشته باشید فرشی که انتخاب می‌کنید، حتماً دارای علامت استاندارد باشد.

از موارد دیگری که هنگام خرید فرش ماشینی باید به آن توجه فرمایید تا بهترین فرش را جهت پهن کردن در منزل خود خریداری کنید، توجه به شانه فرش است. در فرش‌های ماشینی هرچه شانه فرش بالاتر باشد کیفیت فرش نیز بیشتر می‌شود و از زیبایی بی‌نظیری برخوردار است، ولی در عوض خاب کم‌تری نسبت به فرش‌های با شانه و تراکم پایین‌تر دارد. در هنگام خرید فرش ماشینی بهتر است این موارد را مدنظر قرار دهید و با توجه به این اطلاعات، فرش موردنظر خود را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید