اخبار و مقالات

معرفی فرش هزار شانه کاشان

فرش ماشینی هزار شانه

معرفی فرش هزار شانه تراکم 3000

فرش هزار شانه و به‌طورکلی تمام فرش‌های ماشینی علاوه بر زیبایی منزل در صادرات، اقتصاد و فرهنگ کشور نیز تأثیر می‌گذارد. بسیاری از کارشناسان خبره فرش ماشینی، ایران را مهم‌ترین تولیدکننده و صادرکننده فرش ماشینی می‌دانند. در ایران در هر منطقه نقشه‌های مخصوص به خود بافته می‌شود که هرکدام بیانگر فرهنگ و عقبه آن منطقه می‌باشد. فرش‌های ایرانی انواع مختلفی دارد.

فرش ماشینی 500 شانه، فرش 700 شانه ماشینی، فرش هزار شانه تراکم 3000، فرش 1200 شانه، فرش 1500 شانه تراکم 4500، شگی ماشینی، گلیم فرش، فرش کهنه‌نما کاشان، شنل، گبه ماشینی، فرش چهل تکه و غیره از محصولات ماشینی می‌باشند که باتوجه‌به کاربرد و طرحی که دارند در مکان‌های مختلف استفاده می‌شوند. انتخاب فرش ماشینی برای منزل یک امر سلیقه‌ای می‌باشد، اما با دانستن نکاتی درباره فرش‌های ماشینی مختلف می‌توانید بهترین فرش ماشینی را برای منزل خود انتخاب کنید.

خرید فرش کاشان قیمت فرش 1200 شانه قیمت فرش وینتیج

معرفی فرش 1000 شانه کاشان

فرش ماشینی 1000 شانه دارای تراکم 3000 می‌باشد. جنس الیاف مصرفی در بهترین فرش 1000 شانه از اکریلیک هیت شده و نخ ترک می‌باشد. برای تشخیص فرش تمام اکریلیک، هنگام خرید فرش هزار شانه کاشان با کف دست تمام سطح فرش را لمس کنید. فرش اکریلیک در زیر دست شما سر می‌خورد و در تمام سطح فرش، بافتی یکسان و نرم خواهد داشت.

بسیاری از سودجویان از یک یا دو رنگ درجه یک به‌عنوان رنگ زمینه فرش ماشینی یا رنگ غالب در بافت فرش استفاده می‌کنند و برای مابقی رنگ‌ها، از رنگ‌های ورژن و درجه‌دار استفاده می‌کنند و به‌عنوان فرش ماشینی تمام اکریلیک به شما می‌فروشند. فرش هزار شانه در دو نوع بافت، بافته می‌شود. فرش هزار شانه تراکم 3000 گل برجسته و فرش ساده هزار شانه دو نوع بافت فرش ماشینی می‌باشند.

تعداد رنگ در فرش هزار شانه ماشینی

فرش ماشینی 8 رنگ، فرش 10 رنگ کاشان، فرش 12 رنگ ماشینی و فرش 14 رنگ در حال حاضر بافته می‌شوند. هرچه تعداد رنگ در فرش افزایش یابد علاوه بر افزایش قیمت و زیبایی فرش ماشینی، دست شما برای انتخاب وسایل منزل و هماهنگی با یکدیگر نیز بازتر می‌شود. فرش های هزار شانه نگین مشهد هلال یک فرش هزار شانه گل برجسته ده رنگ می‌باشند که با بهترین الیاف مصرفی توسط دستگاه‌های بروز دنیا تولید می‌شوند.

دلیل انتخاب فرش 1000 شانه

فرش هزار شانه؛ یک فرش ماشینی مابین فرش 700 شانه ماشینی و فرش 1200 شانه می‌باشد. خاب نسبتاً خوبی که فرش هزار شانه از فرش 700 شانه گرفته و زیبایی به ارث برده از فرش 1200 شانه کاشان باعث شده تا این فرش به پرفروش‌ترین فرش ماشینی در طی چند سال اخیر تبدیل شود. اگر از سرویس مبلمان استفاده می‌کنید و به دنبال یک فرش ماشینی زیبا برای جلوی مبل هستید و یا بالعکس اگر استفاده از فرش را به مبل ترجیح می‌دهید، درهرصورت انتخاب فرش ماشینی هزار شانه کاشان بهترین گزینه می‌باشد.

طرح و رنگ فرش هزار شانه

فرش‌های ماشینی 1000 شانه شرکت نگین مشهد هلال در 4 رنگ زمینه‌ای آبی اطلسی، کرم، دلفینی و نقره‌ای بافته می‌شود. فرش ماشینی نقره ای و فرش دلفینی کاشان به دلیل قرارگرفتن در گروه رنگ‌های خنثی، بسیار مورد استقبال عموم قرار گرفته است. فرش ماشینی کرم نیز از ابتدا جزو فرش‌های پرفروش ماشینی بوده است.

فرش ماشینی آبی اطلسی یک فرش جذاب و گیرا می‌باشد که شما می‌توانید با یک پرده و مبلمان ساده و رنگ روشن و سفید، فضای منزلتان را به یک فضای جدید و تکرارنشدنی تبدیل کنید. از طرح‌های پرفروش فرش هزار شانه گل برجسته می‌توان به طرح‌های فرش ماشینی افشان آرتین، فرش 10 رنگ طرح آرتیا، فرش خشتی و ترنج طرح آراد، فرش ماشینی طرح شهاب و فرش طرح ایلیا اشاره کرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *