اخبار و مقالات

نحوه ست کردن فرش با دکوراسیون منزل

ست کردن فرش با دکوراسیون منزل

نحوه ست کردن فرش با دکور منزل

یکی از بزرگترین دغدغه های بانوان خانه دار در منزل ست کردن دکوراسیون منزل و رنگ بندی آن ها است. بانوان در این زمینه دقت های زیادی به خرج می دهند و با طیفی از رنگ های مختلف مواجه می شوند. این کار بسیار دشوار و گیج کننده است. در این مقاله سعی به این است که راهکار های مفیدی در این زمینه ارائه دهیم.

 

1- پرده ها:

یکی از مهم ترین رنگ بند ها در منزل و یا حتی در محیط کاری را پرده ها مشخص می کنند ، انتخاب پرده مناسب هم به لحاظ کیفیت و هم به لحاظ رنگ بندی در خانه از نکات اساسی یک دکوراسیون مناسب است.

توجه به این نکته ضروری است که انتخاب رنگ های متضاد (سیاه و سفید ، کرم و سرمه ای و…) و رنگ های مکمل (قرمز و سبز ، زرد و بنفش و…) زیبایی منحصر به فردی ایجاد می کند و بسیار چشم نواز است. رنگ بندی و مدل پرده ها در این زمینه زیبایی خاصی به دکوراسیون منزل یا محیط کاری می دهد.

 

2- سازگاری تنوع و رنگ بندی فرش با دکوراسیون منزل:

سعی کنید اگر طرح و دکوراسیون منزل شلوغ است، فرش با طرح شلوغ و اگر دکوراسیون منزل ساده است فرش با طرح ساده انتخاب کنید. بهتر است اگر گچ بری سقف منزلتان به صورت ترنجی شکل است، فرش منزلتان هم از نوع ترنج باشد تا این هماهنگی و تقارن در منزلتان جلوه خود را چند برابر کند.

 

3- ست كردن فرش و مبل:

یکی دیگر از مهم ترین رنگ بندی ها در منزل هماهنگی رنگ بندی مبلمان و کوسن ها با پرده ها و فرش ها می باشد. اگر رنگ دیوار و سقف منزل شما سفید می باشد بهتر است برای از بین بردن جو، کسل کننده و یکنواختی منزل از رنگی پر جلوه و هماهنگ با فرش و پرده و مبلمان استفاده کرد.

با ما همراه باشید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *