اخبار و مقالات

تشخیص فرش 1200 شانه اصل کاشان با غیر اصل

فرش 1200 شانه اصل کاشان

در این مقاله با فرش 1200 شانه اصل کاشان و نحوه تشخیص با فرش غیر اصل آشنا می‌شویم.

فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه اصل کاشان

فرش ماشینی از مهم‌ترین اجزاء در دکوراسیون و دیزاین منزل می‌باشد که باعث ایجاد زیبایی و آرامش در محیط زندگی می‌شود. فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته مانند فرش 1200 شانه اصل کاشان به دلیل تراکم گره بالا، از دوام بالا و کیفیت مناسب‌تری نسبت به دیگر فرش‌های ماشینی برخوردار هستند.

فرش‌های ماشینی به دلیل قیمت مناسب نسبت به فرش‌های دستباف، مورد استقبال بیشتری قرار می‌گیرند. خوشبختانه امروزه فرش ماشینی 1200 شانه با تمامی سلایق و فرهنگ‌های مختلف بافت و تولید می‌شود. در بافت فرش‌های ماشینی از سه نخ از جمله نخ پود، نخ تار و نخ چله استفاده می‌گردد که در فرش‌های 1200 شانه نگین مشهد هلال همگی نخ ها از بهترین الیاف و با بالاترین کیفیت استفاده می‌شود.

تشخیص فرش 1200 شانه اصل کاشان

فرش 1200 شانه اصل کاشان؛ مزایا و ویژگی‌هایی دارد که با دانستن و بررسی این نکات می‌توانید تقلبی یا اصل بودن فرش ماشینی را تشخیص دهید. از مهم‌ترین ویژگی‌های فرش های ماشینی 1200 شانه اصل، تعداد گره در یک متر عرض آن است که باید دارای 1200 گره در یک متر عرض داشته باشد. به بیان ساده‌تر، در هر 10 سانتی‌متر 120 گره باید وجود داشته باشد. شما می‌توانید به‌راحتی با خط کش از پشت فرش تعداد گره فرش ماشینی را بشمارید. برای تراکم هم می‌توانید از همین روش استفاده کنید. تراکم در فرش‌های 1200 شانه دارای 3600 گره در یک متر می‌باشد. برای آشنایی بیشتر با تراکم و شانه در فرش ماشینی می‌توانید به مقاله شانه و تراکم چیست؟ مراجعه کنید.

فرش 1200 شانه زمینه سرمه ای

یکی از دغدغه‌های همیشگی در دیزاین و دکوراسیون منازل، ست‌کردن فرش ماشینی با پرده‌ها و مبلمان است. فرش‌های زمینه سرمه‌ای به دلیل تیره بودن از شرایط نگه‌داری ساده‌تری نسبت به فرش‌های زمینه کرم برخوردار است. بسیاری از خانواده‌های ایرانی به فرش ماشینی سرمه‌ای علاقه خاصی دارند، اما نمی‌دانند که چگونه فرش ماشینی را با دیگر وسایل منزل ست کنند.

اولین گزینه‌ای که باید در ست‌کردن فرش ماشینی سرمه‌ای در نظر داشته باشید، نقشه و طرح فرش ماشینی شما می‌باشد. معمولاً فرش‌های 1200 شانه گل برجسته دارای طرح‌های ریزنقش و نقش‌ونگارهای شلوغ است که باید سعی کنید از مبلمان و پرده با رنگ روشن مانند کرم استخوانی و کرم چرک استفاده کنید که باعث زیبایی دوچندان در دکوراسیون و دیزاین منزل می‌گردد.

قیمت فرش 1200 شانه کاشان

فرش‌های ماشینی 1200 شانه از تراکم گره بالایی نسبت به فرش‌های ماشینی 700 شانه و 1000 شانه برخوردارند و بسیار ریزنقش و ظریف هستند، به همین دلیل از لحاظ قیمت بالاتر از فرش‌های تراکم پایین هستند. قیمت فرش 1200 شانه کاشان به عواملی چون جنس نخ، نوع پود به‌کاررفته در فرش و تکنولوژی دستگاه بافت آن بستگی دارد. برای اطلاع بیشتر درباره فرش 1200 شانه چیست؟ می‌توانید به مقاله همه چیز درباره فرش 1200 شانه مراجعه کنید.

فرش‌های 1200 شانه تولیدی نگین مشهد همگی توسط به‌روزترین دستگاه‌های بافندگی و با بهترین الیاف اکریلیک بافته می‌شود و از لحاظ قیمتی بسیار مناسب و رقابتی است. فرش‌های 1200 شانه نگین مشهد گل برجسته بوده که سبب زیبایی و جلوه خاص فرش‌های ماشینی این شرکت می‌شود. فرش‌های گل برجسته گونه‌ای جدید از فرش‌های ماشینی است که توسط جدیدترین دستگاه‌های بافندگی بافت می‌شود.

فروش ویژه فرش 1200 شانه برجسته

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها برای خریداران فرش ماشینی مانند هر چیز دیگری قیمت فرش ماشینی می‌باشد، به‌ویژه قیمت فرش 1200 شانه اصل کاشان. به همین خاطر فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی نگین مشهد به جهت تنوع محصولات و همچنین امکان خرید سریع‌تر و وجود فروش ویژه فرش 1200 شانه برجسته، از استقبال بیشتری در بین خریداران برخوردارند.

فرش‌های 1200 شانه گل برجسته به جهت به‌کاررفتن بهترین نوع الیاف اکریلیک و هایبالک در تولید آن ها، بروز بودن دستگاه‌های بافندگی و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا در آن نسبت به فرش‌های ماشینی دیگر از قیمت بالاتری برخوردارند. اما فرش 1200 شانه گل برجسته را می‌توان نسبت به فروشگاه‌های شهر فرش، به قیمت مناسب‌تری از فروشگاه‌های آنلاین تهیه نمود. دلیل پایین‌تر بودن قیمت در فروشگاه‌های اینترنتی فرش به دلیل فروش مستقیم فرش از درب کارخانه و بدون واسطه و همچنین حذف هزینه‌های اضافی ناشی از برپایی نمایشگاه می‌توان بیان نمود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *