اخبار و مقالات

گروه صنعتی نگین مشهد هلال

مجموعه نگین مشهد هلال فعالیتش را در سال 1380 در شهرستان آران و بیدگل آغاز نموده است. این شرکت در ابتدا با تعداد دستگاه ها و نیروی انسانی کم شروع به تولید فرش ماشینی کرد و اکنون با داشتن بیش از 16 دستگاه بافندگی ، تکمیل فرش ماشینی و حدود 1200 نفر نیروی کار یکی از بزرگترین واحد های تولید فرش ماشینی در ایران می باشد.

گروه صنعتی نگین مشهد هلال شامل سه حوزه ی ریسندگی ، بافندگی ، تکمیل و آهار فرش ماشینی می باشد:

واحد ریسندگی شامل شرکت ریسندگی نگین البرز آران و ریسندگی ریس آرا کویر است که تولید و مراحل آماده سازی انواع نخ های آکریلک ، پلی استر ، BCF ، نخ های انحصاری شرکت و …. در این واحد ها فراهم می گردد.

واحد بافندگی نگین مشهد هلال شامل انواع دستگاه های بافندگی واندویل و شونهر برای تولید فرش های 1500 / 1200 / 1000 / 700 / 500 شانه ، فرش های کهنه نما (وینتیج) ، گبه ، فانتزی ، عروسکی ، تابلو فرش و … می باشد.

واحد تکمیل و آهار فرش نگین مشهد هلال در واقع مرحله نهایی و پایانی مجموعه می باشد و در این قسمت فرش ماشینی آماده تحویل به همکاران و مشتریان می گردد.

انبار مرکزی فرش نگین مشهد هلال:

فرش بعد از آهار و تکمیل در انبار مرکزی شرکت انبار می گردد و پس از دریافت سفارشات بارگیری و ارسال انجام می گردد. آدرس انبار فرش نگین مشهد هلال واقع در آران و بیدگل ، شهرک سلیمان صباحی ، جنب بلوار کشاورز ، انبار و نمایشگاه مرکزی فرش نگین مشهد هلال می باشد.

برند های فرش نگین مشهد هلال:

فرش نگین مشهد هلال با برند های فرش نگین مشهد هلال ، فرش ماهدیس مشهد هلال و فرش شبان عرضه می گردد.

آدرس نمایشگاه فرش نگین مشهد هلال:

فرش نگین مشهد هلال دارای دو نمایشگاه در شهرستان آران و بیدگل می باشد.

شعبه شهرک صنعتی هلال : میدان محمد رسول الله (ص) ، شهرک صنعتی هلال ، بلوار شهیدان صالحی ، بعد از نمایندگی ایرانخودرو ، نمایشگاه فرش نگین  مشهد هلال

شعبه شهرک سلیمان صباحی : میدان شهیدان اربابی ، بلوار یک ، جنب بلوار کشاورز ، نمایشگاه مرکزی فرش نگین مشهد هلال (نمایشگاه فرش شبان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *