اخبار و مقالات

چرا فرش 700 شانه پر فروش است؟

فرش 700 شانه ایرانی

فرش ماشینی کاشان در شانه و تراکم فرش ماشینی متفاوت بافته می‌شود و افراد باتوجه‌به نوع نیاز و سلیقه خود، اقدام به انتخاب و خرید فرش ماشینی می‌کنند. خرید فرش 700 شانه؛ ماشینی از دیگر فرش‌های ماشینی بیشتر می‌باشد. در ادامه شما را با علت پر فروش بودن فرش ماشینی 700 شانه کاشان آشنا می‌کنیم.

ویژگی فرش 700 شانه ماشینی

فرش ماشینی 700 شانه با تراکم 2550 و بافته شده از الیاف صددرصد اکریلیک هیت ست شده، از مرغوب‌ترین و درجه‌یک ترین نوع فرش ماشینی می‌باشد. فرش 700 شانه تراکم 2250 ممکن است 8 رنگ، 10 رنگ و یا 12 رنگ باشد. فرش ماشینی درجه‌یک توسط دستگاه‌های مدرن و به‌روز دنیا بافته می‌شود. فرش 700 شانه کاشان به دلیل شانه و تراکم فرش ماشینی پائین‌تر نسبت به فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000 ده رنگ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 و فرش 1500 شانه کاشان خاب بیشتری دارد و از این لحاظ برای رفت‌وآمد و نشستن مناسب می‌باشد. در فرش 700 شانه دو نوع بافت وجود دارد:

  • فرش 700 شانه آکریلیک ساده: نوع بافت در این‌گونه فرش‌ها ساده می‌باشد و هیچ‌گونه برجستگی در آن مشاهده نمی‌شود. هنگامی‌که به فرش ماشینی 700 شانه آکریلیک دست می‌کشید، زیردست شما بافتی ثابت و یکنواخت خواهد داشت.
  • فرش 700 شانه هایبالک: از نظر نوع الیاف مصرفی، همانند نوع ساده آن می‌باشد. با این تفاوت که زیبایی بیشتری دارد و مانند فرش ماشینی با تراکم بالاتر است. برجستگی سطح فرش به دلیل مراحلی است که در هنگام آهار روی آن انجام می‌شود و فرش حالت نقش‌برجسته به خود می‌گیرد.

انتخاب فرش 700 شانه ساده و یا هایبالک نیز امری سلیقه‌ای می‌باشد. بسیاری از مشتریان به دلیل برجسته بودن فرش 700 شانه و دشواری در امر نظافت، از زیبایی آن چشم‌پوشی کرده و به سراغ فرش ماشینی 700 شانه ساده می‌روند.

قیمت فرش 700 شانه کاشان

همان‌طور که در مقالات قبل اشاره کردیم قیمت فرش ماشینی به عوامل مختلفی مانند اندازه فرش ماشینی، شانه و تراکم فرش ماشینی، تعداد رنگ فرش ماشینی، نوع دستگاه بافندگی، وزن فرش ماشینی، نوع بافت و غیره بستگی دارد. قیمت فرش 700 شانه کاشان با برخی از این عوامل رابطه عکس و با برخی رابطه مستقیم دارد. شانه و تراکم فرش با قیمت آن رابطه مستقیم دارد.

تنوع در طرح و رنگ

از آن جایی که خیل عظیمی از مشتریان به فرش ماشینی 700 شانه گرایش دارند، طراحان نیز در صدد خلق نقشه‌های جدید و به‌روز برای این دسته از فرش ماشینی می‌باشند. به‌علاوه چون فرش 700 شانه بافت درشت‌تری نسبت به سایر فرش‌های ماشینی با تراکم بالاتر دارد، قادر است تعداد رنگ‌های بیشتری را در خود جای دهد.

فرش 700 شانه نگین مشهد هلال

فرش 700 شانه کاشان از شرکت نگین مشهد هلال، دارای دو پالت برجسته و ساده می‌باشد. فرش 700 شانه نقش‌برجسته پالت تبریز است که در آن از رنگ‌بندی شاد استفاده شده است و دیزاینی شبیه به دیزاین فرش ماشینی 1200 شانه دارد. البته برجستگی آن به‌اندازه‌ای نمی‌باشد که امر نظافت را دشوار سازد، به همین دلیل فروش خوبی را به خود اختصاص داده است.

کلام آخر

در آخر توصیه ما به شما خریداران محترم این است که اگر قصد خرید هر نوع فرش ماشینی در شانه و تراکم‌های مختلف و طرح و رنگ متفاوت با سایز گوناگون را دارید، در مرحله اول کیفیت و مرغوبیت و برند فرش ماشینی را در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *